As Kılıç Nakliyat, tamamı Araç Takip Sistemi ile donatılmış araç filosu ve anlık ihtiyaçlara dahi seferlik araç tedarik edebilecek uzman kadrolara sahip komple ve parsiyel taşıma hizmeti ile sizlere kaliteli ve en uygun fiyat garantili nakliyatın kapılarını aralıyor. Ev, ofis, tekstil, fuar, depo, işletme, mağaza gibi her türlü nakliye işini, tamamı profesyonel personelimizce gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat konusu, fahiş fiyatlar ve düşük hizmet kalitesi sebebiyle müşterilerimizin en çok tedirgin olduğu konudur. Bizler As Kılıç Nakliyat olarak kurumsallık ve hizmet kalitesini üst düzeye çıkararak her türden nakliyat işini başından sonuna dek profesyonel bir organizasyon ile gerçekleştirmekte ve müşterimize %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hizmet karşılığında sektörün en uygun fiyatlarını bulacağınıza emin olabilirsiniz. Kaliteli ve hesaplı bir nakliyatın tüm müşterimizin hakkı olduğunu düşünmekteyiz. As Kılıç Nakliyat tüm lojistik faaliyetlerde ulusal ve uluslararası şirketlerin ve bireysel müşterilerimizin her zaman en yakın çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır.

Nakliyat sektöründeki deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük değer kaynağı olan insan kaynağımıza ve çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya gerekli yatırımı sağlayarak hizmet çeşitliliğimizi sürekli olarak genişletmekteyiz. As Kılıç Nakliyat ile taşınacak olan eşyalarınız ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızın taşınacağı aracın, eleman sayısı ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşterilerimiz ile As Kılıç Nakliyat arasındaki iletişimin daha sağlıklı ve akıcı olması için bir uzman personelimizin bulunduğunu ve müşterilerimizin doğrudan bu personel ile muhatap olabileceğini belirtmek isteriz.

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalarınızın tamamı sigorta kapsamına alınmaktadır. Hassas ve kırılma riski olan eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve son derece titiz bir şekilde yapılır. Ağır ve hassas eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Taşımada çok özel itina görecek eşyaların tespiti de ekspertiz görevleri arasındadır. As Kılıç nakliyat ekspertizi, nakliyat sürecinin başından sonuna taşınma planlaması ve koordinasyonu ile sıfır hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Hızlı, kaliteli, ve hesaplı bir nakliyat için bizimle iletişime geçin.